Εκδηλώσεις

Επίλεκτη Ομάδα Ειδικών Αποστολών - Μάθημα 14/1/2019

Την Δευτέρα 14 Ιανουαρίου 2019 έγινε το μάθημα της επίλεκτης ομάδας ειδικών αποστολών με θέμα

Επίλεκτη Ομάδα Ειδικών Αποστολών Δήμου Λοκρών-Ενημέρωση

Την Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε το τελευταίο μάθημα πρώτων βοηθειών για το 2018.

Χριστουγεννιάτικες Εκδηλώσεις στο Μαρτίνο

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Δήμος Λοκρών
Σας προσκαλεί στις Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 6.30 στην πλατεία Παμμεγίστων Ταξιαρχών στο Μαρτίνο.

Χριστουγεννιάτικες Εκδηλώσεις στη Δ.Κ. Λιβανατών

Ο Δήμος Λοκρών σε συνεργασία με την Δημοτική κοινότητα Λιβανατών και τους φορείς αυτής, διοργανώνει διήμερο Χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων στην κεντρική πλατεία το Σάββατο 15 και την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018.

Μαθήματα Πρώτων Βοηθειών

Ο Δήμος Λοκρών σε συνεργασία με την Επίλεκτη Ομάδα Ειδικών Αποστολών Φθιώτιδας και το Κέντρο Υγείας Αταλάντης, θα παραδίδει μαθήματα πρώτων βοηθειών από τη Δευτέρα 12/11/2018 και κάθε Δευτέρα 19:00-21:00 στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου (Αταλάντη).

Σελίδες