Διανομή τροφίμων προγράμματος ΚΕΑ-ΤΕΒΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                         ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ  08-05-2019
ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝ.ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ-
ΠΑΙΔΕΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΤΑΧ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ :Ν.ΑΒΡΑΑΜ 1
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Παπαναγιώτου Άννα-Ψυχολόγος
ΤΗΛ: 22330-22191, 2233081052
FAX:2233081052
EMAIL: kentrokoin.dimoslokron@gmail.com
             pronoialokrwn@gmail.com

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Τη Τετάρτη 8 Μαΐου  2019, ολοκληρώθηκε με επιτυχία   η διανομή τροφίμων στους δικαιούχους του προγράμματος  ΚΕΑ –ΤΕΒΑ. Η διανομή έγινε στα γραφεία μας, στη Δ/νση Κοινωνικής  Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού στην Αταλάντη  και στο Δημοτικό κτίριο Μαλεσίνας.
Οι δικαιούχοι του προγράμματος  ΤΕΒΑ  ήταν  217   οικογένειες,  κάτοικοι όλου του Δήμου Λοκρών. Τα τρόφιμα που διανεμήθηκαν ήταν μακράς διαρκείας, τρόφιμα ψυγείου και κατάψυξης.
Θα θέλαμε για άλλη μια φορά να ευχαριστούμε όλους τους συντελεστές του Δήμου, τον Δήμαρχο Λοκρών ,τον πρόεδρο ΝΠΔΔ Κοινωνικής  Προστασίας, και τους υπηρεσιακούς παράγοντες, τα προγράμματα Βοήθεια στο σπίτι και τα Κέντρα Κοινότητας του Δήμου μας.