ΚΔΑΠ - Έναρξη Υποβολής Αιτήσεων

ellhnikh-dhmokratia

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                  Αταλάντη,  23/05/2019
ΝΟΜΟΣ   ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΝΠΔΔ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ &
ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ
Ταχ. Δ/νση: ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ 1
Τ.Κ.  35200-Αταλάντη
Τηλ: 22330-80601
Email: dimatal1@yahoo.gr

ΕΝΑΡΞΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ για τα ΚΔΑΠ

Σας ενημερώνουμε, ότι αρχές Ιουνίου 2019, θα ξεκινήσει η ηλεκτρονική υποβολή αιτήσεων των ωφελουμένων στα Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης στον Δήμο μας, όσων παιδιών φοιτούν στην υποχρεωτική εκπαίδευση (προνήπιο – νηπιαγωγείο και δημοτικό), σε 11 δομές του Δήμου Λοκρών Αταλάντη, Μαρτίνο, Μαλεσίνα, Λιβανάτες , Λάρυμνα, Αρκίτσα, Τραγάνα και Έξαρχο.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα δικαιολογητικά και  τα έντυπα τα οποία θα συμπληρωθούν, επικοινωνήστε με τους εκπαιδευτές των εκάστοτε δομών, καθημερινά από 16.00 έως 20.00 και στο Δημαρχείο της Αταλάντης με την υπεύθυνη των ΚΔΑΠ κα Σεμίνα Καραϊσκου στο τηλ. 2233022374.