Κέντρο Κοινότητας - Ολοκλήρωση συναντήσεων Σχολών Γονέων

ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ                                                                                                                15/07/2019
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝ.ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ-
ΠΑΙΔΕΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Παπαναγιώτου Άννα- ψυχολόγος
Καραμίντζιου Γεωργία - κοιν. Λειτουργός
Μίχα Αθανασία - κοιν. Λειτουργός
ΤΑΧ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Ν.ΑΒΡΑΑΜ 1
ΤΗΛ: 22330-22191, 22330-81052
FAX:2233081052
EMAIL: kentrokoin.dimoslokron@gmail.com
pronoialokrwn@gmail.com

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε ο κύκλος των συναντήσεων για τις Σχολές Γονέων του Δήμου Λοκρών. Σε συνεργασία της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασία, Παιδείας και Πολιτισμού και του Κέντρου Κοινότητας Δήμου Λοκρών πραγματοποιήθηκαν έξι συναντήσεις στις 5 δημοτικές ενότητες Μαλεσίνα, Αταλάντη, Λιβανάτες, Μαρτίνο και Λάρυμνα.

Ομιλήτριες ήταν η Διευθύντρια Κοινωνικής Υπηρεσίας Παιδείας και Πολιτισμού του Δήμου Λοκρών κα Παπαναγιώτου Άννα και οι Κοινωνικοί Λειτουργοί του Κέντρου Κοινότητας κα Καραμίντζιου Γεωργία και η κα Μίχα Αθανασία.
Ευχαριστούμε θερμά τους γονείς, τα σχολεία και τους συλλόγους γονέων και κηδεμόνων για την συμμετοχή τους σ΄αυτή την δράση.