Πρόσληψη καθαρίστριας για το Γυμνάσιο-Λύκειο Λιβανατών

ellhnikh-dhmokratia

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                  Αταλάντη, 04/09/2017
ΝΟΜΟΣ  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ                                                                                           Αρ.Πρωτ.:  11
ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Β/ΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΔΗΜΟΥ  ΛΟΚΡΩΝ

ΤΚ:   35200 –Αταλάντη
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: κ. Άγγελος Βίγγος
ΤΗΛ.: 2233022374 - 81015

Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η

ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑΣ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΡΓΟΥ ΑΠΟ 01-09-2017 ΕΩΣ 30-6-2018 ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ.

Η Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης του Δήμου Λοκρών προκειμένου να προβεί στην πρόσληψη καθαρίστριας με σύμβαση έργου από 01-09-2017 έως 30-6-2018 για τον καθαρισμό του Γυμνασίου - Λυκείου Λιβανατών , δέχεται αιτήσεις ενδιαφερομένων που θα κατατίθενται στο γραφείο της Σχολικής Επιτροπής του Δήμου Λοκρών κατά τις εργάσιμες μέρες και ώρες μέχρι και την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2017.

Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά είναι:

1)Αίτηση
2)Φωτοτυπία ταυτότητας