Αταλάντη, 13 Ιανουαρίου 2022

Ανακοίνωση για την απογραφή σε τμήμα της Αταλάντης του Δήμου Λοκρών

Ενημερώνουμε τους κατοίκους της Αταλάντης που δεν έχουν απογραφεί μέχρι σήμερα και κατοικούν ή είναι κάτοχοι ιδιοκτησιών στα οικοδομικά τετράγωνα:

Ο.Τ. 102, 104, 105 και 108  τα οποία περικλείονται από τις οδούς:

Εθνικής Αντίστασης – Μεγάλου Αλεξάνδρου – Στρατηγού Δουμπιώτη - Ιωάννου Τζαβέλα -  Κρέσνα – Θεμιστοκλέους – Εθνικής Αντίστασης και επί της οδού Νικολάου Αβραάμ,

καθώς και στο Ο.Τ. 111 που περικλείεται από τις οδούς Νικολάου Αβραάμ – Πέρδικα – Βαρώνου Βέλλιου – Ιωάννη Δαλιανούδη – Νικολάου Αβραάμ  αντίστοιχα,

να προσέλθουν την Παρασκευή 14/1/2022 στο Δημαρχείο στην Αταλάντη, στην αίθουσα του  Δημοτικού Συμβουλίου στον 1ο όροφο, μεταξύ των ωρών 11:00 - 13:00,  προκειμένου να απογραφούν  παρουσία  του απογραφέα.

Σε περίπτωση που δεν μπορούν να μετακινηθούν παρακαλούνται να επικοινωνήσουν κατά τις εργάσιμες ώρες με το τηλεφωνικό κέντρο του Δήμου στο τηλέφωνο 2233022374.