lokros-sumvoulio

6. κ. Κωνσταντίνος Ντέλιος

Τακτικά Μέλη ΟικονομικήςΕπιτροπής Δήμου Λοκρών

ΕΔΡΕΣ ΤΟΥΣ

Καλείστε, σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 75 του Ν 3852/10 στην ΤΑΚΤΙΚΗ συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Λοκρών , που θα πραγματοποιηθεί , στο Δημοτικό Κατάστημα Αταλάντης (Πλατεία Δημαρχείου) ,την 16η Μαρτίου 2019 , ημέρα Δευτέρα και ώρα14:00 μ.μ.με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑ 1ο: Καθορισμός τέλους είσπραξης για τις άδειες υπαίθριου στάσιμου εμπορίου ανά άδεια και θέση .

ΘΕΜΑ 2ο: Επί αποφάσεως Ν.Π.Δ.Δ. για το Πολιτισμό & τον Αθλητισμό περί αναμορφώσεως προϋπολογισμού.

ΘΕΜΑ 3ο: Επί αποφάσεως Ν.Π.Δ.Δ. για το Πολιτισμό & τον Αθλητισμό περί Υποβολή Στοχοθεσίας Οικονομικών Αποτελεσμάτων 2020.

ΘΕΜΑ 4ο: Επί αποφάσεως Ν.Π.Δ.Δ. Δημοτικό Ωδείο Αταλάντης περί Έγκριση και ψήφιση πίνακα 5Α Στοχοθεσίας Οικονομικών Αποτελεσμάτων 2020.

ΘΕΜΑ 5ο: Επί αποφάσεως Ο.Ε. 2/16/2020 Έγκριση 3ου πρακτικού διαγωνισμού “Εξοικονόμηση ενέργειας και βελτίωση οδοφωτισμού Δήμου Λοκρών”

ΘΕΜΑ 6ο: Επί αποφάσεως Ο.Ε. 2/17/2020 Έγκριση 4ου πρακτικού διαγωνισμού “Εξοικονόμηση ενέργειας και βελτίωση οδοφωτισμού Δήμου Λοκρών”

ΘΕΜΑ 7ο: Καθορισμός των όρων διακήρυξης για την ανάθεση του έργου : ‘’ ΒΑΣΗΝΕΑΣ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΝΕΡΟΜΑΝΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ’’.

ΘΕΜΑ 8ο: Έγκριση 2ου πρακτικού διαγωνισμού για «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΛΕΜΕΤΡΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΤΩΝ ΒΑΣΙΚΩΝ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ»

ΘΕΜΑ 9ο: Έγκριση τευχών δημοπράτησηςΑΝΟΙΚΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ για την «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟΣ» του Δήμου Λοκρών.

ΘΕΜΑ 10ο: Ορισμός δικηγόρου.

ΘΕΜΑ 11ο: Έναρξη διαδικασίας σύναψης δανείου με το Ταμείο Παρακαταθηκών και Δανείων

Ο Δήμαρχος & Πρόεδρος Ο.Ε. Δήμου Λοκρών

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Λ. ΖΕΚΕΝΤΕΣ

1.κ. Μιχάλης Παπανικολάου 2.κ. Αντώνιος Καραμίντζιος 3.κ. Αναστάσιος Θεοχάρης 4.κ. Βασιλική Σίμου-ΠαλαιολόγουΑΚΡΙΒΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ο.Ε. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΡΤΗΣ