ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
FAX:2233081052
EMAIL: kentrokoin.dimoslokron@gmail.com
pronoialokrwn@gmail.com

ΘΕΜΑ : Ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου με τρόφιμα για τους πολίτες του Δήμου Λοκρών που συμμετέχουν στο πρόγραμμα.

Η Διεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας κ Πολιτισμού, το ΝΠΔΔ για την Κοινωνική Προστασία και Αλληλεγγύη , το Κέντρο Κοινότητας και τα κατά τόπους Βοήθεια στο Σπίτι του Δήμου Λοκρών, σας ενημερώνουν πως στα πλαίσια του εθελοντισμού δέχεται καθημερινά για το Κοινωνικό Παντοπωλείο τρόφιμα για την στήριξη συμπολιτών μας που έχουν ανάγκη και χρειάζονται την βοήθεια μας.
Καλούμε όλους του δημότες ,επιχειρήσεις, συλλόγους και άλλους φορείς να συνδράμουν, με την μορφή δωρεάς, στο βαθμό που επιθυμείτε για την ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου. Η στήριξη σας θα ήταν πολύ σημαντική για τους συμπολίτες μας.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων και σας ευχόμαστε Καλό Πάσχα με Υγεία!