ellhnikh-dhmokratia

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΗμερομηνία 07/10/2019 ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝ.ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ- ΠΑΙΔΕΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΑΧ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ :Ν.ΑΒΡΑΑΜ 1 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Σιούλα Τριανταφυλλιά ΤΗΛ: 22330-22191, 2233081052 FAX:2233081052 EMAIL: kentrokoin.dimoslokron@gmail.com pronoialokrwn@gmail.com

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι 3 Οκτωβρίου 2019 πραγματοποιήθηκε διανομή χειμωνιάτικου ρουχισμού και παιχνιδιών στον Καταυλισμό ΡΟΜΑ στην περιοχή «Φούφλα» και στο Κυπαρίσσι σε τρία σημεία που υπάρχουν καταυλισμοί. Με βάση τις ανάγκες των ΡΟΜΑ και το διαθέσιμο υλικό, το ΝΠΔΔ (για την Κοινωνική Προστασία και Αλληλεγγύη) και η Δ/νση Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας και Πολιτισμού σε συνεργασία με το Κέντρο Κοινότητας μετέφεραν και μοίρασαν στον καταυλισμό, τα είδη ρουχισμού και τα παιχνίδια. Το διαθέσιμο υλικό υπάρχει στα πλαίσια λειτουργίας του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου και προέρχεται από ίδιους πόρους του Δήμου και δωρεές πολιτών.

ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ Η ΠΡΟΕΔΡΟΣΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

ΣΙΜΟΥ–ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣΙΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ