ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ27-03-2019 ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝ.ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ- ΠΑΙΔΕΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΑΧ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ :Ν.ΑΒΡΑΑΜ 1 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Παπαναγιώτου Άννα-Ψυχολόγος ΤΗΛ: 22330-22191, 2233081052 FAX:2233081052 EMAIL: kentrokoin.dimoslokron@gmail.com, pronoialokrwn@gmail.com

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Τη Τρίτη 19 Μαρτίου 2019, ολοκληρώθηκε με επιτυχίαη διανομή τροφίμων στους δικαιούχους του προγράμματοςΚΕΑ –ΤΕΒΑ. Η διανομή έγινε στα γραφεία μας, στη Δ/νση ΚοινωνικήςΠροστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού στην Αταλάντηκαι στο Δημοτικό κτίριο Μαλεσίνας. Οι δικαιούχοι του προγράμματος ΤΕΒΑ ήταν 188 άτομα και οικογένειες, κάτοικοι όλου του Δήμου Λοκρών. Τα τρόφιμα που διανεμήθηκαν ήταν μακράς διαρκείας, τρόφιμα ψυγείου και κατάψυξης. Θα θέλαμε για άλλη μια φορά να ευχαριστούμε όλους τους συντελεστές του Δήμου τον Δήμαρχο Λοκρών ,τον πρόεδρο ΝΠΔΔ ΚοινωνικήςΠροστασίας, και τους υπηρεσιακούς παράγοντες, τα προγράμματα Βοήθεια στο σπίτι και τα Κέντρα Κοινότητας του Δήμου μας.