ellhnikh-dhmokratia

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΑΤΑΛΑΝΤΗ3/02/2020 ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣΑριθμ. Πρωτ. 3582 ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ

Διακήρυξη δημοπρασίας

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Προκηρύσσει δημοπρασία για την εκμίσθωση Δημοτικού αναψυκτηρίου 15 τ.μ. στη θέση Πλατεία Οδυσσέα Ανδρούτσου Κοινότητας Λιβανατών του Δήμου Λοκρών

Διακηρύσσει

Δημοπρασία πλειοδοτική, φανερή και προφορική για τη μίσθωση χώρου από το Δήμο Λοκρών κατάλληλου για την εκμίσθωση Δημοτικού αναψυκτηρίου 15 τ.μ. στη θέση Πλατεία Οδυσσέα Ανδρούτσου Κοινότητας Λιβανατών του Δήμου Λοκρών.

ΑΡΘΡΟ1"

Η Δημοπρασία θα διεξαχθεί ενώπιον της Επιτροπής Δημοπρασιών του Δήμου την 9η του μήναΜαρτίου του έτους 2020 ημέραΔευτέρα και ώρα 11-12 π.μ. (λήψη επίδοσης προσφορών) στο Δημοτικό κατάστημα. Οι προσφορές θα είναι φανερές και σε ακέραιες μονάδες, οι οποίες μπορούν να συνεχιστούν και πέρα από την καθορισμένη ώρα εφόσον συνεχίζεται η Δημοπρασία. Σε περίπτωση άγονης Δημοπρασίας Θα επαναληφθεί 16η του μήναΜαρτίου του έτους 2020 ημέραΔευτέρα στον ίδιο χώρο και την ίδια ώρα και μπροστά στην ίδια Επιτροπή.

Επισυνάπτεται ολόκληρη η Διακήρυξη της Δημοπρασίας σε μορφή .pdf