Ν.Π.Δ.Δ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ

ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ

Αταλάντη,  27.12.2021

Δωρεά της Ελληνικής Αντικαρκινικής Εταιρείας Λοκρίδας προς το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Λοκρών.

Σήμερα 27.12.2021 είχαμε την τιμή και τη χαρά να μας επισκεφτούν στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. για την Κοινωνική Προστασία και Αλληλεγγύη, η Πρόεδρος της Ελληνικής Αντικαρκινικής Εταιρείας Λοκρίδος κα Μαρουλιώ Σταθουλοπούλου και η Γενική Γραμματέας κα Όλγα Ράπτη για να μας παραδώσουν είδη διατροφής και πρώτης ανάγκης για το Κοινωνικό Παντοπωλείο του  Δήμο Λοκρών.

Αφού ευχαριστήσαμε την Πρόεδρο και τη Γενική Γραμματέα ευχηθήκαμε για μια Καλή Πρωτοχρονιά και καλή συνέχεια στο σπουδαίο έργο που έχουν αναλάβει και επιτελούν με συνέπεια και ευθύνη.

Ο Δήμαρχος Λοκρών                                                                                      Ο Πρόεδρος Ν.Π.Δ.Δ.
                                                                                                         Για την Κοινωνική Προστασία και Αλληλεγγύη

Αθανάσιος Λ. Ζεκεντές                                                                                 Ιωάννης Ανεστόπουλος