ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣΝ.Π.Δ.Δ. για την Κοινωνική ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝΠροστασία και Αλληλεγγύη

Αταλάντη, 16.04.2020 Αριθμ. Πρωτ. 6395

ΘΕΜΑ: Ευχαριστήρια Επιστολή για τους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου για το Πάσχα 2020

Ο Δήμαρχος Λοκρών Αθανάσιος Ζεκεντές, η Πρόεδρος του Ν.Π.Δ.Δ για την Κοινωνική Προστασία και Αλληλεγγύη Βασιλική Σίμου - Παλαιολόγου, η Διεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού, το Κέντρο Κοινότητας και το Βοήθεια στο Σπίτι του Δήμου Λοκρών ευχαριστούν θερμά όλους τους δωρητές (βιομηχανίες, αιρετούς, επιχειρήσεις, supermarket, τοπικούς παραγωγούς, και δημότες) για την πολύτιμη στήριξη τους στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας. Ο θεσμός του Κοινωνικού Παντοπωλείου βρήκε ουσιαστική στήριξη στους ευαισθητοποιημένους δημότες και επιχειρήσεις.

Με τις χορηγίες σας διανεμήθηκαν τρόφιμα σε 275 οικογένειες και άτομα, μέλη του Κοινωνικού Παντοπωλείου. Για ακόμη μια φορά σας ευχαριστούμε θερμά και ελπίζουμε να έχετε πάντοτε την δυνατότητα να στηρίζετε τις δράσεις του Κοινωνικού Παντοπωλείου. Με θερμές ευχές για Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε εσάς και τις οικογένειες σας.

Ο Δήμαρχος ΛοκρώνΗ Πρόεδρος του Ν.Π.Δ.Δ.

Αθανάσιος ΖεκεντέςΒασιλική Σίμου Παλαιολόγου