Αταλάντη 5-2-2024

Εγκαίνια και κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας στο ΚΑΠΗ Μαλεσίνας

Παρουσία μεγάλου αριθμού μελών πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 τα εγκαίνια και η κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας του ΚΑΠΗ Μαλεσίνας με την ευλογία και τις ευχές του πατέρα Αθανάσιου Λατσούδη.

Στην εκδήλωση έδωσαν το παρών ο Δήμαρχος Λοκρών κ. Αθανάσιος Ζεκεντές, η Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής και Προστασίας κ. Αθανασία Βλαχομήτρου, η Αντιδήμαρχος Μαλεσίνας κ. Μαρία Πασπάλα, ο Αντιδήμαρχος Δαφνουσίων κ. Ιωάννης Ανεστόπουλος, η Αντιδήμαρχος Παιδείας και Διά Βίου Μάθησης κ. Παναγιούλα Καζάνα, ο Δημοτικός Σύμβουλος κ. Χρήστος Καλλής, ο Πρόεδρος της Κοινότητας Μαλεσίνας κ. Αλέξανδρος Κούρος, ο Τοπικός Σύμβουλος της Κοινότητας Μαλεσίνας κ. Κωνσταντίνος Μπόχτης, ο Πρόεδρος του ΚΑΠΗ κ. Λουκάς Πεπονάκης, τα μέλη του Δ.Σ. του ΚΑΠΗ Μαλεσίνας.