ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ15/07/2019 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝ.ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ- ΠΑΙΔΕΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Παπαναγιώτου Άννα- ψυχολόγος Καραμίντζιου Γεωργία - κοιν. Λειτουργός Μίχα Αθανασία - κοιν. Λειτουργός ΤΑΧ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Ν.ΑΒΡΑΑΜ 1 ΤΗΛ: 22330-22191, 22330-81052 FAX:2233081052 EMAIL: kentrokoin.dimoslokron@gmail.com pronoialokrwn@gmail.com

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε ο κύκλος των συναντήσεων για τις Σχολές Γονέων του Δήμου Λοκρών. Σε συνεργασία της Διεύθυνσης Κοινωνικής Προστασία, Παιδείας και Πολιτισμού και του Κέντρου Κοινότητας Δήμου Λοκρών πραγματοποιήθηκαν έξι συναντήσεις στις 5 δημοτικές ενότητες Μαλεσίνα, Αταλάντη, Λιβανάτες, Μαρτίνο και Λάρυμνα.

Ομιλήτριες ήταν η Διευθύντρια Κοινωνικής Υπηρεσίας Παιδείας και Πολιτισμού του Δήμου Λοκρών κα Παπαναγιώτου Άννα και οι Κοινωνικοί Λειτουργοί του Κέντρου Κοινότητας κα Καραμίντζιου Γεωργία και η κα Μίχα Αθανασία. Ευχαριστούμε θερμά τους γονείς, τα σχολεία και τους συλλόγους γονέων και κηδεμόνων για την συμμετοχή τους σ΄αυτή την δράση.