Αταλάντη, 11.03.2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΛΟΚΡΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥ ΕΞΑΠΛΩΣΗΣ ΤΟΥ ΚΟΡΟΝΟΪΟΥ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ

Ο Δήμος Λοκρών στο πλαίσιο των μέτρων για τον περιορισμό εξάπλωσης της επιδημίας του κορονοϊού και με κύριο στόχο την προστασία της δημόσιας υγείας, ενημερώνει τους Δημότες για την αναστολή λειτουργίας από την Τετάρτη 11 Μαρτίου έως και την Τρίτη 24 Μαρτίου:

• Των τμημάτων Δια Βίου Μάθησης του Δήμου
  • Των τμημάτων των αθλητικών συλλόγων που δραστηριοποιούνται στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Δήμου.

Εξαιρούνται οι ομάδες και οι αθλητές τους με Δελτίο που συμμετέχουν σε επίσημα πρωταθλήματα (Επαγγελματικά ή Ερασιτεχνικά), τα οποία διεξάγονται κεκλεισμένων των θυρών, οι οποίοι μπορούν να συνεχίσουν να προπονούνται στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Δήμου.