lokros-sumvoulio

6. κ. Κωνσταντίνος Ντέλιος

Τακτικά Μέλη ΟικονομικήςΕπιτροπής Δήμου Λοκρών

ΕΔΡΕΣ ΤΟΥΣ

Καλείστε, σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 75 του Ν 3852/10 στην ΤΑΚΤΙΚΗ συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Λοκρών , που θα πραγματοποιηθεί , στο Δημοτικό Κατάστημα Αταλάντης (Πλατεία Δημαρχείου) ,την 25η Νοεμβρίου 2019 , ημέρα Δευτέρα και ώρα14:00 μ.μ.με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑ 1ο:Έγκριση 4ου Πρακτικού Επιτροπής διενέργειας διαγωνισμούτου έργου “Εξοικονόμηση ενέργειας και βελτίωση οδοφωτισμού Δήμου Λοκρών”.

ΘΕΜΑ 2ο:Επί της αναφοράς της εταιρείας ΓΕΩΡΥΘΜΙΚΗ Α.Τ.Ε.

ΘΕΜΑ 3ο: Επί των αποφάσεων Ν.Π.Δ.Δ. για το Πολιτισμό & τον Αθλητισμό περί αναμορφώσεως προϋπολογισμού.

ΘΕΜΑ 4ο: Επί των αποφάσεων Ν.Π.Δ.Δ. Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύηςπερί αναμορφώσεως προϋπολογισμού .

ΘΕΜΑ 5ο: Επί της αποφάσεως Ν.Π.Δ.Δ. Δημοτικό Ωδείο Αταλάντης περί αναμορφώσεως προϋπολογισμού

ΘΕΜΑ 6ο: Αναμόρφωση προϋπολογισμού.

ΘΕΜΑ 7ο: Έγκριση και παραλαβή μελέτης του έργου “Υδρογεωλογική Μελέτη Επαναχρησιμοποίησης υγρών επεξεργασμένων για το έργο: «Αποχέτευση και Βιολογικός Καθαρισμός στη θέση ‘Σπίθα’ Δ.Ε Οπουντίων»”

Ο Δήμαρχος & Πρόεδρος Ο.Ε. Δήμου Λοκρών

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Λ. ΖΕΚΕΝΤΕΣ

1.κ. Μιχάλης Παπανικολάου 2.κ. Αντώνιος Καραμίντζιος 3.κ. Αναστάσιος Θεοχάρης 4.κ. Βασιλική Σίμου-Παλαιολόγου