lokros-sumvoulio

6. κ. Κωνσταντίνος Ντέλιος

Τακτικά Μέλη ΟικονομικήςΕπιτροπής Δήμου Λοκρών

ΕΔΡΕΣ ΤΟΥΣ

Καλείστε, σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 75 του Ν 3852/10 στην ΤΑΚΤΙΚΗ συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Λοκρών , που θα πραγματοποιηθεί , στο Δημοτικό Κατάστημα Αταλάντης (Πλατεία Δημαρχείου) ,την 12η Δεκεμβρίου 2019 , ημέρα Πέμπτη και ώρα14:00 μ.μ.με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑ 1ο:Αναμόρφωση προϋπολογισμού.

ΘΕΜΑ 2ο:Συγκρότηση Επιτροπής διενέργειας και αξιολόγησης διαδικασιών σύναψης δημοσίων συμβάσεων έτους 2020

ΘΕΜΑ 3ο: Συγκρότηση Επιτροπής προβλεπόμενων ενστάσεων και προσφυγών έτους 2020.

ΘΕΜΑ 4ο: Επί των αποφάσεων Ν.Π.Δ.Δ. Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύηςπερί εγκρίσεως προϋπολογισμού και του στρατηγικού σχεδιασμού , στοχοθεσία έτους 2020 .

ΘΕΜΑ 5ο: Επί των αποφάσεων Ν.Π.Δ.Δ. Δημοτικό Ωδείο Αταλάντης περί εγκρίσεως προϋπολογισμού και του στρατηγικού σχεδιασμού , στοχοθεσία έτους 2020

ΘΕΜΑ 6ο: Καθορισμός των όρων διακήρυξης συνοπτικού διαγωνισμού προμήθειας τροφίμων Δήμου Λοκρών και των Ν.Π.Δ.Δ. έτους 2020

ΘΕΜΑ 7ο: Ορισμός Δικηγόρων.

ΘΕΜΑ 8ο: Έγκριση τευχών δημοπράτησης για την προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου αυτοκινήτου με σύστημα συμπίεσης τύπου περιστρεφόμενου τυμπάνου χωρητικότητας 12κ.μ. στο πλαίσιο του προγράμματος Φιλόδημος ΙΙ.

Ο Δήμαρχος & Πρόεδρος Ο.Ε. Δήμου Λοκρών

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Λ. ΖΕΚΕΝΤΕΣ

1.κ. Μιχάλης Παπανικολάου 2.κ. Αντώνιος Καραμίντζιος 3.κ. Αναστάσιος Θεοχάρης 4.κ. Βασιλική Σίμου-ΠαλαιολόγουΑΚΡΙΒΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ο.Ε. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΡΤΗΣ