lokros-sumvoulio

6. κ. Κωνσταντίνος Ντέλιος

Τακτικά Μέλη ΟικονομικήςΕπιτροπής Δήμου Λοκρών

ΕΔΡΕΣ ΤΟΥΣ

Καλείστε, σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 75 του Ν 3852/10 στην ΤΑΚΤΙΚΗ συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Λοκρών , που θα πραγματοποιηθεί , στο Δημοτικό Κατάστημα Αταλάντης (Πλατεία Δημαρχείου) ,την 30η Δεκεμβρίου 2019 , ημέρα Δευτέρα και ώρα 18:30 μ.μ. με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

ΘΕΜΑ 1ο: Κατάρτιση σχεδίου προϋπολογισμού Δήμου Λοκρών οικ. Έτους 2020 (μετά την αναπομπή του από την Αποκ/νη Διοίκηση). ΘΕΜΑ 2ο: Έγκριση πρακτικού διαγωνισμού προμήθειας τροφίμων Δήμου Λοκρών και των Ν.Π.Δ.Δ. έτους 2020 ΘΕΜΑ 3ο: Έγκριση δαπανών και απαλλαγή υπολόγων Χ.Ε.Π. ΘΕΜΑ 4ο: Έγκριση δαπανών και απαλλαγή υπολόγων Πάγιας Προκαταβολής.

Ο Δήμαρχος & Πρόεδρος Ο.Ε. Δήμου Λοκρών

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Λ. ΖΕΚΕΝΤΕΣ

1.κ.Μιχάλης Παπανικολάου 2.κ.Αντώνιος Καραμίντζιος 3.κ.Αναστάσιος Θεοχάρης 4.κ.Βασιλική Σίμου-ΠαλαιολόγουΑΚΡΙΒΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Ο.Ε. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΑΡΤΗΣ