ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΗμερομηνία 20/02/2020 ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ ΚΕΝΤΡΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΑΧ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ :Ν.ΑΒΡΑΑΜ 1 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: ΣΙΜΟΥ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΗΛ: 22330-22191, 2233081052 FAX:2233081052 EMAIL: kentrokoin.dimoslokron@gmail.com, pronoialokrwn@gmail.com

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Λοκρών σας ενημερώνει για την Επαναπροκήρυξη πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση 3 (τριών) θέσεων στο πρόγραμμα με τίτλο: «Κέντρα Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας Ατόμων με Αναπηρία».

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων με Αναπηρία Ν. Φθιώτιδας, λειτουργώντας ως δικαιούχος της εγκεκριμένης Πράξης «ΜΙΚΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΗΜΕΡΕΥΣΗΣ & ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΑΜΕΑ» προσκαλεί άτομα με αναπηρία (ωφελούμενοι), γονείς, κηδεμόνες και δικαστικούς συμπαραστάτες να υποβάλλουν αίτηση συνοδευόμενημε τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Οι αιτήσεις θα γίνονται και στο Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Λοκρών.

Επισυνάπτεται σε μορφή .doc ηΕπαναπροκήρυξη πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση 3 (τριών) θέσεωνστο πρόγραμμα με τίτλο :«Κέντρα Διημέρευσης- Ημερήσιας Φροντίδας Ατόμων με Αναπηρία»